- Автомобілі
- Mercedes-Benz
- S-Class
Mercedes-Benz S-Class 5.0 Mercedes-Benz S-Class MegaDriverUA
Статистика
Драйвер
Про автомобіль
Згадав свою мрію дитинства. Тату тоді - виросту куплю.Дуже, здавався тоді великий і потужний. Газу), П'ять літрів v8 (не такийпроблемний, як v12)… МРІЯ ДИТИНСТВА! парадокс - задній краще всервісі та експлуатації), застрахувати - космос))) Щозроблено:
> 1) замінено і перебрано ходову (в т.Ч. Амортизатори тапружини).
2) планове ТО ГБО.
3) встановлені секретки, Мульт Лок.
4) замінені всі олії (мотор, задній редуктор, в АКПП, гідроуселювач, гальмівна рідина, охолоджувальна рідина, фільтра)
5) замінений бачок охолоджувача (піддекал)
6 ) замінена сошка і вал рульові.
7) частина електроніки.
8) перешивка керма
1) полірування і фарбування.
2) позбудеться хрому.
3) вихлоп — направляйка, як у брабусе (цікаво, чи доб'юся звуку яку геліка ...). 4) знешумка 5) гальма. Їх реально мало!
6) зміна бензонасоса
Порадьте:
1 ) який вибрати ГТЦ
2) чи є можливість поставити 6 поршнів на перед і 4 на зад?
3) 18 колеса (зараз стоять "ромашки" 16) - дискомфорт сильновідчуватиму? Як вплине на ходову?
4) нормальний форум.
5) чи стане мотор з компресором і коробка від W220 (5, 5 АМГ)? Або, типу, "ти з дурів? ". Воно тобі не треба…
6) оптика
7) чи є шторки, якщо в базі не було. Теж і до доводчиківдверей…
8) чи має сенс розточувати мотор, посилювати, ставити Бі турбо… (можливо питання і безглузде, але після Суби — мало…) поради.
Інші фото трохи пізніше…
Бортовий журнал
Підтвердіть відписку
Ви впевнені, що хочете відписатися від цього автомобіля?
Так Ні