Ну ось усім він гарний, цей чорний-пречерний Фріл (до речі — треба жім'я дати апарату! )
Але живуть, живуть у ньому злісні електротаргани! <
Один з них явно мешкає в тахометрі - бо як пояснитисвідчення? Завів, прогрів - 2К обертів, хоча на слух нормальнінеодружені, близько 800-900 об\хв!
І в датчику палива - заправив, а показання змінюються тільки черездеякий час ... :) Відкривається чудово, але ось закрити - той щеквест ... Бо замок спрацьовує від найменшого дотику (мабуть, пружинка обернена загинула смертю хоробрих).
Але, буде час, будемо лікувати! , отже — доведеться міняти. Одинтарган впізнаний…
Подобається
10
Bodya245
Для датчика палива це нормально. Такий алгоритм закладено.