Давно не писав про те, що відбувається з будівництвом двигуна, томущо мені закосячили блок. Я потрапив на гроші і час.
Віддав на сервіс " Форд віннер -мотоспорт Одеса" свій блок підхонінгування та правку ліжок корінних. Тому як кинувши коліновсередину, його почало клинити.
Майстри вищого рівня, ніяк не могли виправити ліжка. Постійновиходив еліпс( по ходу поршня 0.08-0.09 мм; по горизонталі0.02-0.04мм) Проходили три рази, так нічого і не виправили.Колінопочало крутитися нормально, але еліпс залишився. Як для дизельногодвигуна і зазор поршень циліндр 0.10-0.11мм Додавши, що все будепрацювати…
Не наважившись збирати на цьому блоці турбовий двигун, я придбавінший блок Н23А2 Вони ідентичні з Н22А.
Коліно залишилося старе, тільки під кожну постіль токар підігнавшийки коліна (благо, хоч токар з руками працює на цьому "фордВінер-моторспорт")<
За підсумком:
Блок Н23А2
Гільзи custom, зазор гільза-поршень 0, 05мм. Хоча СР рекомендує0, 09мм. Колінвал:корінь 50мм -.025мм (зазор вийшов 0.04-0.05мм); шатун стандарт (зазор 0.03мм)
Шатуни ковані Eagle H-Beam
стиснення 9, 0 (за фактом СЖ вийшла 9, 3 проливав) Шпильки низ ARPзатягував як рекомендує виробник 108Нм.
< p>
Маслофорсунки
Вкладиші корінь Тайхо
Вкладиші шатун ACl racing
< /Зважив усі поршні, пальці, кільця шатуни — ні грама різниці.Усі складові збалансовані. Все-таки Eagle/CP - якість на найвищомурівні.
Блок зібраний, подивимося як схоже. Є момент по колінвалу, але явирішив більше не затягувати і ризикнути зібрати.
alex-driver11
від чого блоки? обидва закриті із заводу? плюс гільзував їх ще?
turboPR
Блок стоковий h22a до 97року був закритого типу
zubtexnik
так хороші були блоки міцні)а ось щодо н23 закритого не зрозумів ... він від чого?
turboPR
Від акорду, прелюда японського
zubtexnik
від акорд вагона чи що? у звичайних акордів не було н23 мотора тим більше закритого у вагонів на мою теж не було ... хоча хзна прелюде знаю був н22 закритий
turboPR
У акорда був н22, у прелюда і те й інше
zubtexnik
ну зрозуміло закритий блок сила! хз правда де його взяти)
turboPR
Природно гільзування під ковані поршні
zubtexnik
колінвал 50 шийки або 55?
turboPR
50 шия до 97 року, на закритому блоці була
zubtexnik
ну мало) може 55 шийку встромив) 50 часто провертаються
turboPR
55 теж провертається, на два рази
zubtexnik
ну якщо косякнути при складанні або ліжку криві то звичайно) у субару це пряме хворе місце
stydent044
Зазор краще зроби 0,09 як рекомендує виробник, я у себе саме такий і робив. Як би потім не задерло коли будеш буст додавати
turboPR
Вже пізно. коливатиме ковка при такому зазорі
Lada7688
у мене все нормально на такому зазорі
Steez
теж хотів турбанути ... що то передумав. а турбо кит який ставити будеш? І скільки дути будеш?
turboPR
Ніякого кита. Все окремо купував, все кастом. Дути поки що рано
FanBMW-UA
виходить на атмо пройдеш обкатку на ступені стиснення 9, потім будеш дмухати?
turboPR
Проходитиму обкатку з мінімальним бустом. До 4000 об