Напевно багато хто стикався з ситуацією, коли виїжджаєш на пікнік, хочеться голосно послухати музику, ніж довше, але через годину тобіпочинає блимати гонг, що твій акум розряджений і ти можеш незавести машину, а ще цим вкоротити термін служби основного акумуперерозрядом.Я ось думаю, може є способи поставити другий акумчерез нього? Хто-небудь таке робив?
Цікавить саме цивільний варіант — тимчасово знімати обшивкубагажника і перекидати клем між двома акумуляторами на час пікнікане пропонувати. Варіант — це поставити потужний тумблер, якийперемикав би систему на інше джерело живлення. Але це все одноколгосп, може є більш красиві рішення?

Подобається
100
ROMAA-PLOHOTNUYK
Це буде краще, безпечніше та дешевше)
IvanMechanic
Мені здається простіше купити колонку JBL для пікніка, і не мучити авто)
Sporysh
Дешево і сердито можна зробити з реле ходових вогнів, і контактора або силового реле бу, їх по 200 рублів продають в залежності від потужності, а якщо дроти не плутаєш плюс мінус можна реле з ручними налаштуваннями)
VLADOS530
Є для розведення акумуляторів реле УРА 200
VadikChayka
m.aliexpress.ru/item/3286…7014866712-01785-t6HV8jKg
dave2000
Виглядає круто) це під другий акумулятор?
Mukutun
Ось таку колонку купи і вози на пікнік. Грає набагато краще ніж вся система лоджик 7 🤣 і репетує будь здоров ... А тачку мучити і колгоспити не варто
dave2000
Є посилання, що за девайс такий?)
KorzhIII
Переносна колонка Sony, на акумі
baltonian
Купити потужну портативну акустику (наприклад JBL PartyBox різних модифікацій) і не колгоспити машину - бюджет більше, ніж другий акумулятор, але й похід більш цивілізований буде
dave2000
Є у мене жибіель колонка велика, але колонки авто будуть потужнішими. Та й хотілося б централізованого управління.
Drunia
Є відмінне готове рішення www.12vi.ru/774/955/8601.html
dave2000
Рішення цілком собі нічого - опис інтригує. Шукаю, чи є таке в нас.
Luckytime
теж цікаво)))