Всім вечори.
Власне замучала мене ця система, точніше незрозумілі в їїроботі.
Хто не знає, EHS це в народі "QUICK HEAT" воно ж "швидке тепло".Система Електро Підігріву). Коротше це тен, потужністю 1кВт якщоправильно пам'ятаю, який при температурі нижче +9 включається іпрацює поки не прогріється ОЖ, на дизелях начебто до 75градусів.
Суть проблеми проста, система періодично не спрацьовує.
Наприклад, на вулиці 3 градуси, заводиться авто, температураставиться на MAX і включається на всю вентилятори, тепла ніякогонемає, помилок немає, тіни показують Неактивно Якщо вручну зайти ізробити тест, все працює., через хвилинку вже тепле повітря.
Фото зроблене щойно при температурі + 12. Тіни ввімкнулися іпрацюють.
Пару днів не чіпаю нічого, катаюся, перевіряю машину, є 2 помилки внеактиві. Загальна кількість кодів помилок:2<
B0992 — Несправність ланцюга нагрівального елемента 2
(00) — Немає
B0993 — Несправність ланцюга нагрівального елемента 3
(00) — Не існує
> При цьому роблю знову тест всіх елементів, все працює, теплойде.
На слід день знову приходжу, холодно, включаю все, тепла немає, помилок теж немає, не активних не старих, блок відповідає іприсутній, помилок у зв'язку немає.
Що я не роблю не так, куди можна копати в цьому напрямку? можупомилку зловити і знайти закономірність. Таку проблему яспостерігав і минулої зими, коли температура до -25 доходила, алетоді якось не планував розбиратися в цьому питанні, іншиххватало.
Взагалі буду вдячний за якесь пояснення з магії цієї системи, включаючи двох помилок.
На айстра клубі знаходив згадки, але там все закінчилося тим, щопомилки начебто з'являються, але все працює і тиша на цьому. Додаю, перевіряв просідання напруги при включенні обігріву, не бачужодних проблем.
apollothebest
Підкажіть будь ласка де знайти цю приблуду на авто, а той же код помилки постійно висить.
NoSsFeRaTTi
Під грубкою квихет розташований, можна бардачок зняти і побачити його в самому низу
Manuna6953
Проблема не вирішилася? У мене така ж нісенітниця)
NoSsFeRaTTi
Ні, все справно скрізь, але знайшов закономірність в якій у 80% випадках все працює, причому зі статті іншої людини. Сідаю в машину, ставлю грубку на мінімум температури, заводжу, чекаю близько хвилини, ставлю на 24 градуси і включаю тоді працює, але...
NoSsFeRaTTi
Проблема вирішилася як тільки поміняв напівклімат на повноцінний клімат. Вже тиждень вранці все спрацьовує як годинник. Індекс у кліматі 008 01
serrrega33
Включається він за температури +7 і нижче, при цьому неможлива одночасна робота з кліматом, при включеному кліматі Квік включиться при температурі +3, включається незалежно від виставленої температури, працює до 74 на бензині, на лізелі якщо не зміню...
ASNovak
завтра з ранку у себе перевірю. я десь читав що він включається коли вискакує попередження про ожеледицю
NoSsFeRaTTi
Та теж читав, інформація про нього скрізь суперечить сама собі, то він працює за +10, то не працює, то після попередження.
Oleksandr484
І який індекс поставив?
Dewasik
Куди приєднав провід Кан шини?
NoSsFeRaTTi
Система із заводу стоїть, я сам не ставив її. Індекс 006 стоїть.
vtv5
Зрозумів дивись фішку і підтягни гайки на силових
NoSsFeRaTTi
Завтра спробую, заразом спробую подивитися все куди долізу.
vtv5
А як ти активуєш?
vtv5
І ще він починає ВКЛ коли сніжинка наче спалахує
NoSsFeRaTTi
Через тест виконавчих елементів в опкомі в тому ж блоці, що російською версією пробував, що англійською. Опком показав що активний 2 і 1 тіни. було а він не спрацьовував і помилок не було, просто зараз із настанням холодної погоди, згадав про нього.
vtv5
Ну значить, він усе помер
NoSsFeRaTTi
З того що я знаю, вичитував в інших записах, мануалах, спрацьовувати він повинен при температурі +9 і нижче, і коли стоїть запит на температуру +16 і вище, тоді він нібито повинен спрацьовувати, ще як впливають швидкості вентиляторів, але як саме не ...
vtv5
Він вкл. на обдуві скла при сніжинці