Обзавівся я комплектом золотих емблем для Марчка, давно мріяв прозолоті значки, але їхня рідкість і ціна за комплект мене весь часвідлякувала, тому я пішов іншим шляхом і зробив з рідних значків тещо хотів, допоміг мені в цьому мій дуже хороший знайомий. Дай думаюспробую як знімається тонування 10 річної давності, яка до того жвигоріла та й вигляд мала дуже убогий, і на мій приємний подивзніматися вона почала досить легко.У результаті всі 5 стекол вдалорозтоновані. Колгоспний тонер і привіт рідне "туриківське"тонування.
Так як тачку я не мив місяці 2 вирішив навести марафет в салоні ізовні, ретельно все відмив і всередині, і зовні в багажнику, ікерхером добре відбив кримське болото, що налипло на внутрішнічастини колісних арок, коротше повний комплекс спа процедур дляМарка.
Ну і вирішив цю справу заполірувати пивом японською поліроллюsoft99…
Чесно сказати заї втомився я натирати його, але воно тоговартувало. Полірування. Тепер Марк блищить як у кота яйця, язадоволений! Після влаштував йому невелику прогулянку по місту, такби мовити розім'яти ходовку для профілактики відАртроза)./p>
urdudima
на чорному золоті шильдики виглядають просто бомба)
lFA-STl
На чорному оч красиво виглядають!) Мені ще подобається як вони виглядають на 046 кольорі (білий перл).
prostosuper
згоден!
andrian48
рівень
lFA-STl
Будівельний?
galkin1802
шильдики шикарні!
lFA-STl
Дякую! Мені теж дуже подобаються!)
Sergeybelokon
завжди хотів золоті шильди, не розкажеш як зробили?
lFA-STl
На жаль незнаю технологію виготовлення, віддав хромовані, забрав золоті)
zoga1988
Шкода, шукатиму золоті рідні
lFA-STl
Ну у вас щось простіше з цим, відкрив фарпост або дром і як у приказці Зайшов, побачив, купив)
zoga1988
Не все так просто, цінник кінь
lFA-STl
Улюбленій тачці відмовляти не можна, адже це не дружина 😜
zoga1988
Так так, але за ціну золотих шильд можна купити 3 кришки багажника з простими шильдами.
Nitro2208
Ляпота, а ось задній правий ліхтар, досі не поміняв;)
lFA-STl
Завдяки хорошим людям, які зробили босяцький підгін у вигляді рідної проводки стопа з цоколями сьогодні якраз хотів поміняти. базар, може там дешевше знайду.
Nitro2208
))), це так, сам сьогодні міняв на Вектрі кілька гумок по ходовій та кульову, вийшло на 1600грн.
lFA-STl
Мені це ще належить, треба задню ходовку перетрусювати, відчуваю доведеться сісти на дієту і харчуватися гречкою на воді)) Зате нещодавно друг попросив купити прокладку колектора на ваз2109, так я коли почув цінник почав реально іржати на весь голос,...
Nitro2208
ха-ха-ха, я корешу поршневу на жигу купував минулого тижня …600!грн.поршні кільця та пальці, я заснути після таких цін не зміг.))))
lFA-STl
😂😂😂Все, вирішено! Продаю свої відра і купую норм тачку)Підтримаємо вітчизняного виробника))