Сьогодні забрав зимову гуму
Величезне дякую viv777
Ось темка про продаж https://megadriver.org…/blog/288230376152320769/
Dunlop SP Winter Sport M3 205-55 R16
Ці унікальні шини розроблялися для тих водіїв, що не збираютьсязнижувати швидкість своєї їзди навіть при настанні зимових холодів, коли дороги покриті льодом. І снігом.Індекс швидкості цієї шини —«V» (240 км/год). Особливо цікаві будуть ці шини для жителів такихкраїн, як Росія, Канада, норвегія та Фінляндія, які відрізняютьсятривалими зимами з сильними снігопадами та різкими перепадамитемператури.Ці складні погодні умови не здатні стати проблемою дляDunlop SP Winter Sport M3, зчеплення яких не погіршується. >
Що характеризує Dunlop SP Winter Sport M3 в першу чергу? Цескладний та глибокий профіль протектора з спрямованим малюнком татермоеластична гумова суміш, про властивості якої вже згадувалосявище. Завдяки цим двом факторам забезпечується швидкий розгін тагарантується різке гальмування навіть на засніженій дорозі. Шиназдатна ефективно видаляти сніг із плями, де вона стикнеться здорогою. При цьому сніг не налипає на протектор, шина ніби струшуєз себе сніг при кожному повороті. На мокрій же дорозі шинадемонструє відмінну опірність до прояву ефекту аквапланування. Тойсамий малюнок протектора забезпечує значне зменшення шумності, щоавтоматично позначається на підвищенні комфортності поїздки — ніводії, ні. Пасажири не страждають від непотрібного та набридливогошуму. Досягається це завдяки наявності особливих канавок, щорозташовані якраз між V-подібними блоками. Dunlop SP Winter SportM3 - це безпечна їзда. За її створення активно застосовувалися всісучасні технології. Наприклад, активно використовувалосякомп'ютерне моделювання, за допомогою якого проектувалася всяконструкція. Це дозволило змоделювати найрізноманітніші ситуації, врахувати всілякі дрібниці. Але не слід думати, що все обмежилосялише лабораторними дослідженнями та комп'ютерним моделюванням. Позавершенню розробки нові шини активно випробовувалися наспеціальних полігонах. І тільки після того, як вони пройшли все цеперепони, довівши свою досконалість, їх відправили на прилавкимагазинів., що часто і багато їздять зимовими дорогами, бажаючипри цьому "вичавити" зі свого автомобіля максимум можливостей. Алене ризикуючи при цьому і маючи максимально можливий комфорт.
НУ а що вони справді з себе узнають тільки коли похолодає
nikolas208
круто ... ось думаю правда, що якщо буду брати нову зиму - шиповану дивитимуся ...
skoda-turbo
Text Шипи це тема! Але їх підібрати під умови надоасфальт їх прибувати сильно Ще давно на Джетті взяв шипи і за все зиму всього то 6 разів був сніг 2 рази ожеледь і в цю погоду у мене були вихідні і машина стояла в гаражі і сенс тих шипів які стирали...
vitalion1
я їжджу щодня… і якраз дорога будинок-робота з хорошого спуску… ну і відповідно — назад — підйом… і дороги сутра рідко чистять… мінімум раз на місяць — поїздка в ще більшу глибинку… з цього такі думки ... але ще думаю щонайменше один сезон кататимуть...
skoda-turbo
з практичної частини ще й з повним приводом і 13 гальма шип буде працювати на всі 100%
XAXOJI
Все одно там гума вже нікуди не годиться.
XAXOJI
Та гаразд, я влітку зимову гуму допалюю!) Все одно взимку не їздитиму.
skoda-turbo
Керування не страждає? )до речі покупка Юнірояла і Малойа вийшла дорожчою за цього Данлопа аж на цілих 50 грн)якщо врахувати що розміри різні то це втрата-втрат)
white0013
Крассавааа Жекка…
skoda-turbo
Взаємно) Намагаємося Є вже досвід багато літньої покупки гуми і гуму голити потрібно в не сезон влітку або взимку так як вона через свою не затребуваність дешевшає коли з падінням температур або навпаки півень клює і ціни кусатися теж починають.
31237777
Це Dunlop SP Winter Sport M3
skoda-turbo
дякую) поправив все
Pumbei
нічого не розумію) Сам їжджу такій гумі і відразу кинулося в очі, що протектор зовсім не відповідає гумі СПОРТ3Дwww.anvelopele.ro/o_categorii/1264.jpgв чому підступ? )
skoda-turbo
Dunlop SP Winter Sport M3 підступ у тому що я помилився
CCseven
Чудовий цінник для таких шин!
skoda-turbo
Більше ніж відмінний275 грн колесо б\у колесовраховуючи що нове коштує трохи більше 1000 грн краще що я знайшов це 300 грн + ще за доставку платити
CCseven
Якщо й роки свіжі, то пару сезонів відходить!
skoda-turbo
2010 рік
CCseven
Свіжак!