Разом із заміною коліс було вирішено усунути недоліки, на яківказали під час останнього сервісу, тим паче все робилося на одномусервісі — Reno Art< Потрібно було замінити подушки двигуна, так як були надірвані, потрібно було розібратися з парктроніками, які перестали робити ну і зі шкірною заміною масла в двигунінамагаюся потроху оновлювати масло і в АКПП. Як під час останньогосервісу це зробити не встигли, відтягувати далі не хотів.
З подушок двигуна використовували оригінал.
В АКПП заливали ELF ELFMATIC J6< /b> .На часткову заміну пішло4 л. > Разом із заміною коліс було вирішено усунути недоліки, наякі вказали під час останнього сервісу, тим більше все робилося водному сервісі — Reno Art у Гданську. Було розібратися зпарктрониками, які перестали працювати ну і з кожною заміною олії вдвигуні намагаюся потроху оновлювати олію і в АКПП. Так як під часостаннього сервісу цього зробити не встигли, відтягувати далі нехотів. З подушок вибір упав на оригінал. У АКПП заливали ELFELFMATIC J6. На часткову заміну пішло 4 л.
Зробили парктроніки, один під заміну.
Тепер лише їздити і радіти.!
З подушок двигуна використовували оригінал.
В АКПП заливали ELF ELFMATIC J6< /b> .На часткову заміну пішло4 л. > Разом із заміною коліс було вирішено усунути недоліки, наякі вказали під час останнього сервісу, тим більше все робилося водному сервісі — Reno Art у Гданську. Було розібратися зпарктрониками, які перестали працювати ну і з кожною заміною олії вдвигуні намагаюся потроху оновлювати олію і в АКПП. Так як під часостаннього сервісу цього зробити не встигли, відтягувати далі нехотів. З подушок вибір упав на оригінал. У АКПП заливали ELFELFMATIC J6. На часткову заміну пішло 4 л.
Зробили парктроніки, один під заміну.
Тепер лише їздити і радіти.!
Подобається
40
RI0XL0VER
Продублюйте російською, будь ласка 👍
VadumShuhovich
Автор продублював російською.
Vetal0305
Офігети, у мене зливається не більше 3 завжди, звичайна заміна 2.5-2.7літра
mikesoroka
Злилося скільки з акпп?
AS32
В інтернет-магазинах можна купити за 50 злотих за літр. Бо зараз у Польщі - пишу ціни в злотих. Злилося 4 л.
ishved
Це фантастика)
ishved
Я так розумію, скільки злили стільки і залили? Рівень хоч перевірили? Хоча про що це я. На сервісі ж робили. Звичайно ж вони всі по технотах зробили 😂