Авто було повалено на ліву сторону, на спеціальних кріпленнях.Піднімали вчотирьох - ялинки підняли.
Зачистили, поварили, обмазали мастикою, задули пуш-салом.
і в салоні також
< /p>
Дякую Кашиді за допомогу.
Подобається
5