Продовжую самобичування у зв'язку з майбутнім переходом з ППД на2UA. Тим, які поділилися своїм досвідом переходу на єврокомфорт.загальної ваги додана шумка + шкіряний салон (припустимо 65 + 20кг) - чи потрібно враховувати і як?
За каталогом www.lesjofors-automotive.com вибираю свій авто таотримую аналоги пружин під 2UA.За Еткою пробую перевірити таотримую перед 5Q0.411105GK (PR-03, G07+L27), зад 5Q0.511115JT(PR-1JA+OYD).
Перевірюю знову ці коди за каталогом lesjofors-automotive.com іотримую інші пружини((((.
) > Вдячний за слушну пораду!
Загалом купив і встановив:амортизатори — koni special active, Пружини LESJÖFORS 4085732 і 4204293. Отримав інший рівень комфорту, але перед 38 см, а зад 36 см від ЦО до краю крила. Виправлятимупроставками.
Запчастини на фото:5Q0411105HL, 500411Запчасти на фото:4085731, 500411Запчасти на фото:5Q0511115AF
Подобається
35
Roma70464
А відбійники не змінював? теж подумую на єврокомфорт перейти і теж зашумлена машина, незнаю враховувати чи ні і взагалі якісь пружини та аморти брати занадто якось все складно.
jhenya-d
про DCC тут детальноwww.golfmk7.com/forums/in…eads/dcc-retrofit.378431/
Taxuk
На пружині у мене точки синій і зелені, Питання до знавців, хочу щоб кліренс став вище як на американцях, які там фарби на пружинах?
STar878
Якщо подивитися по каталогу номер пружини з синьою та зеленою точкою — то виходить на вашому гольфі стоїть пружина, рекомендована мені як для пакету 2UA. А яка на Вашій машині розважування? І змінювалися раніше пружини?
Timon2ndPara
Думаю раніше ні
Timon2ndPara
Зміст вище? Навіщо?