Поки був у відпустці, авто повністю зашумили. Позитивний ефект є! Усалоні тепер тиша, штатна акустика звучить приємніше і не вієпрохолодою від дверей. Відчуття як в автомобілі вищого класу. Цьомулегкі постукування при проїзді нерівностей від підвіски (пПД) чуювсе одно (.
Подобається
5