Всім привіт, Брати AUDIсти і не тільки.
На момент покупки "донора" ( https://megadriver.org ) з ним булипроблеми :
1)https://megadriver.org/p18842-zagluska-v-golovku-bloku-cilindriv-21-kg
2) https://megadriver.org/p18841-os-i-zagluska-na-misci
Я благополучно їх усунув Тепер хочу запустити двигун і що бпопрацювала машина на холостому ходу (з годинник) а після всієїпроцедури, змінити охолоджувальну рідину і масло:в моторі, вкоробці передач, в редукторі і прокататися з повною діагностикоюсистем на наявність несправностей. Як машина коштує вже у Мене 2роки (скільки ще до Мене вона стояла — одному БОГУ відомо)
Хотів би у Вас дізнатися як підключається вакуумна системаблокування на ДО рестайлінгової Quattro машині.
> У мене ще на момент покупки було все відключено (під торпедою).Я то вставив ці трубки в посадкові місця ... Але як має бутиправильно - НЕ ЗНАЮ.
Подобається
20
Nedwood
1drv.ms/b/s!AgUdF4h2IVh8g…gTJdPAENYzn2OmBw?e=3dyezX
LeshaCaesar
Спасибі, БРАТКА… Допоміг, піде як!
222dacent222
звертайся