Давненько мені хотілося зробити міні копію мого друга ГАЗика. Осьнарешті мені підвернулась модель ГАЗ-24 "таксі" від Деагостині.
Фото машинки сина — у нього така сама =) Беремо цю модельку і задопомогою змивки для фарби та металевої щітки очищаю "кузов"моделі
наношу грунт з балона у 2-и шари
Після фарба кольору беж №235, у 3-и шари
Наприкінці, після невеликої доведення різних деталей маємо …
Міні Волга.До речі, салон теж підфарбував =)
Велика різниця
Схожа, чи не так?
На завершення скажу — дрібниця, ну дуже приємно! " =)
Подобається
35
controlman
Шикарно вийшло! У таких дрібницях проявляється ставлення людини до речей. Видно кохання! Сам думаю де роздобути міні-копію моєї ластівки)
SparcoS-Line
Красава Друже)
3165
клас)))мабуть відро фарби та шпатлі та 5 сясяців робіт)))жарт=)
Tigrishche
Не повіриш, це тільки в БЖ так просто! =) А насправді як ти говориш, ТРИ рази цю операцію цілком повторював - то не так лягла фарба, то крокрень =)
Antondalton
офігенно вийшло)
Tigrishche
Дякую, Тош! Я намагався =)