Ідея була проста:захотілося прибрати брязкіт від ключів у відсікубіля підсклянників проклеївши їх чорним карпетом STP…
Ось власне одна з двох деталей, які хотів проклеїти карпетом ... Урезультаті заморочився і розібрав весь коридор і вирішив проклеїтипо максимуму віброізоляцією, а відсік в підлокітнику - всерединійого теж покрити карпетом поверх віброізоляції (влітку в Камрі прикористуванні кліматом відсік у підлокітнику можна використовуватияк холодильник — мотаючись трасою, завжди холодні напої є в дорозі…Але напружує коли ці пляшки катаються і б'ються об сторону відсікуі це дуже чутно).От фото процесу. До речі пластик під дерево і самуоснову не тільки вібро-шумкою проклеїв а й антискрипом настиках
ну і власне первісна ідея:просто покрити карпетом підсклянники тадруге відділення)))))
Оскільки коридор був уже розібраний — я проклеїв усі стикиантискрипом і скориставшись моментом зробив ще пару дрібнихштрихів, а саме:замінив депресивне зелене підсвічування аля-90е набілі діоди (як у Лексусах GS вже років 9 йде ). Кнопку підігрівужоп пробував пересвітити — змінював діод, але там зсерединипрофарбована вона, не став розбирати і колупати. Видно купу пилу наній ... Вирішив розібрати і почистити, а розбираючи помітив що вонався "дзвенить, скрипить і гримить" ... У результаті де зміг -підшумував трохи і зробив з неї більш симпатичну:наклеїв плівкуаля-карбон Китай (якщо чесно вдень воно реально виглядає дуже крутоі красиво, а вночі все майже не видно що там):
і перед встановленням коридору на місце - проклеїв вібро-шумкоюмайданчик під ним (на фото вона ще не розкотена)<
так плівка виглядає днем при денному світлі
На деяких сайтах бачив що люди ще й повітропроводи заклеюютьтермо-вібро ізоляцією… я цим не став морочитися.
При розбиранні — ще і проклеїв антискрипом деталі нижче магнітолиштатної — тепер кишеньки та відсіки не скриплять, якщо на них трохинатиснути. Які ефекти? Реально тепер по звуку немаєрізниці:порожньо в цих відсіках або лежить купа ключів або іншихдзвінких предметів. Дуже зручно в перший підсклянник ставитителефон:по-перше, його екран добре видно, а по-друге якщо віндзвонить - форма підсклянника створює ефект поліпшення гучностідзвінка і краще чути... Так після проклеювання його приємніше тудиставити і цей процес відбувається беззвучно навіть якщо його туди "кинути з висоти", я мовчу про те, що він тепер не деренчить набруківці (та й не дряпається про кути пластику теж). Начебтодрібниці, а реально комфорту додали при їзді, т.К. Мене будь-якийскрип/дзвін/брязкіт у тачці дуже напружують.
У результаті вийшло як завжди :раз вже щось розібрав зробивбільше, ніж думав…
Сподіваюся по фото все буде зрозуміло.
Ось власне одна з двох деталей, які хотів проклеїти карпетом ... Урезультаті заморочився і розібрав весь коридор і вирішив проклеїтипо максимуму віброізоляцією, а відсік в підлокітнику - всерединійого теж покрити карпетом поверх віброізоляції (влітку в Камрі прикористуванні кліматом відсік у підлокітнику можна використовуватияк холодильник — мотаючись трасою, завжди холодні напої є в дорозі…Але напружує коли ці пляшки катаються і б'ються об сторону відсікуі це дуже чутно).От фото процесу. До речі пластик під дерево і самуоснову не тільки вібро-шумкою проклеїв а й антискрипом настиках
ну і власне первісна ідея:просто покрити карпетом підсклянники тадруге відділення)))))
Оскільки коридор був уже розібраний — я проклеїв усі стикиантискрипом і скориставшись моментом зробив ще пару дрібнихштрихів, а саме:замінив депресивне зелене підсвічування аля-90е набілі діоди (як у Лексусах GS вже років 9 йде ). Кнопку підігрівужоп пробував пересвітити — змінював діод, але там зсерединипрофарбована вона, не став розбирати і колупати. Видно купу пилу наній ... Вирішив розібрати і почистити, а розбираючи помітив що вонався "дзвенить, скрипить і гримить" ... У результаті де зміг -підшумував трохи і зробив з неї більш симпатичну:наклеїв плівкуаля-карбон Китай (якщо чесно вдень воно реально виглядає дуже крутоі красиво, а вночі все майже не видно що там):
і перед встановленням коридору на місце - проклеїв вібро-шумкоюмайданчик під ним (на фото вона ще не розкотена)<
так плівка виглядає днем при денному світлі
На деяких сайтах бачив що люди ще й повітропроводи заклеюютьтермо-вібро ізоляцією… я цим не став морочитися.
При розбиранні — ще і проклеїв антискрипом деталі нижче магнітолиштатної — тепер кишеньки та відсіки не скриплять, якщо на них трохинатиснути. Які ефекти? Реально тепер по звуку немаєрізниці:порожньо в цих відсіках або лежить купа ключів або іншихдзвінких предметів. Дуже зручно в перший підсклянник ставитителефон:по-перше, його екран добре видно, а по-друге якщо віндзвонить - форма підсклянника створює ефект поліпшення гучностідзвінка і краще чути... Так після проклеювання його приємніше тудиставити і цей процес відбувається беззвучно навіть якщо його туди "кинути з висоти", я мовчу про те, що він тепер не деренчить набруківці (та й не дряпається про кути пластику теж). Начебтодрібниці, а реально комфорту додали при їзді, т.К. Мене будь-якийскрип/дзвін/брязкіт у тачці дуже напружують.
Подобається
30
Kantaniuk
Ось це ти заморочився!) 👍🏻
AA3772MI
ось так виглядає вдень. на смак і колір у кожного своя думка, але як на мене - набагато цікавіше, ніж у стоку.
Imynitet
А як зняти цю штуку з коробки, яка в тебе в карбоні?
AA3772MI
От відео як дістатися до цієї штуки там до речі тільки перші 30-35 секунд тобі стануть у нагоді (далі - то якщо коридор весь знімати), а саму цю штуку акуратно підбирати знизу-вгору тонкою викруткою, вона ніяк не прикручується, а на 4 засувках малень...
Alexander2061
Ок, зрозумів! Дякую велике!