Поставив ліхтарі від 11-го модельного року
мені вони здаються свіжішими
взяв "голі ліхтарі"
може кому нагоді — потрібна червона двониткова лампа длястопа/габариту — 2 шт
її потрібно силою встромити в дорестайловий патрон
з патрона у свою чергу зрізати "усик" для безболісного всування вплафон
все
передній бампер лежить, чекає на фарбування
залишилося знайти ручку кришки багажника
NaumkinTM
Свіже вийшло) а я ось задумався про те, щоб поставити нові ліхтарі 2013 модельного року ... не буде класти?
Kalya85
не буде тільки ціна +-$500
SharPey1
Ще фішки не підходять. Тільки зрізати та скручувати
SharPey1
таких цін немає. зараз на них попит. ціна від 700 фунтів