Днями поліз під машину через неможливість записатися на СТО.
Міняв задні колодки, які, як виявилося, були стерті до металу.
< /
Поставив якісь італійські.Не знаю, як заякістю.Поживемо-побачимо.
також поміняв нижній ролик, бо центральний був вклинений і стертийпросто у мотлох.
Взяв Зільберман. Навіть нічого не довелосяпідганяти.Поставив-прикрутив і вуаля — двері ідеальновідчиняються-зачиняються.
З першого разу вдалося вгадати.
<
Завтра дзвонитиму на СТО, хочу записатися на пересипання ходівки тазаміну правого ступичного підшипника.
А до вас як справи, друзі?
Подобається
15
victormol4anov
Є Зіммерман, а є і Зіберман)
jxn13
Хрін його знає. Мені що нарекомендували - я то й узяв =)