Купити підлокітник, захотів у перший день як купив АВЕО.Як на меневін просто необхідний))), спочатку купив на ринку типу саморобнихпо 100гр, тонка фанерка обтягнута шкірозамінником за допомогоюстеплера. Начебто з початку непогано, а потім почав скрипіти ...коротше набрид. А сьогодні заїхав у магазин купив такий ... Осьпройшло два тижні користування, що сказати ... Кріплення до ньогохрень повна! сконструював під нього подіум з 18 фанери, обтягнувкарпетом, тепер думаю як пркрутити до кузова( до металу)
Подобається
20
xECLIPSEx
я замовляв ось тут www.podlokotnik52.ru/ все просто супер, стає як влитий і не скрипить не хитається! я не пошкодував
Up1
Класно виглядає! А як він кріпиться? Не занизький буде? І яка ціна?)
jeka33
Можна виставити як зручно. Брав за 510гр. Сьогодні поставлю розповім точніше.