Stage 1.5 + Downpipe - BMW 5 series 528i Stage 1,5 +
Вчора здійснив свою мрію. Ще коли був у процесі пошуку ф10, знав щохочу Н20, задній привід, даупайп і чіп. Загнав у BmwHouse там менівиготовили даупайп і зробили чіп . Все з машини не було, зробилилегкий чип. Буд то вона стала легше і простіше розганятися. Думавщо вихлоп відчутно зміниться, але вона почала звучати трохиголосніше. Трохи пізніше зніму відео і викладу.
Кожен може лити за будь-якою зручною йому ціною, коли почнуться проблеми або доведеться зняти логи і проаналізувати їх почнуться проблеми, офіційна ціна на сайті якщо що
Саню, так ти реально вважаєш його якісним, враховуючи можливість налаштовувати самому з телефону? Ну і якщо ти натякаєш, на постобслуговування довічне, то думаю, що і ти не морочитимешся... люди то бувають різні, кожен день їм щось не те. А за ціну з...
З будь-якою машиною після налаштування нюанси можуть виникнути в процесі експлуатації, то що хтось ллє дешевше повинен повністю брати на себе клопіт і діагностику, тут мені все одно до мене притягнуть
Akobein
Заллю bootmod3 зі знижкою якщо хтось хоче реально якісний чіп а не ремонт мотора
ValMog
За 100?)
Akobein
550
ValMog
У нас уже по 450 ллють окремі люди, я так розумію вхідна в нього 400?)
Akobein
Кожен може лити за будь-якою зручною йому ціною, коли почнуться проблеми або доведеться зняти логи і проаналізувати їх почнуться проблеми, офіційна ціна на сайті якщо що
ValMog
Саню, так ти реально вважаєш його якісним, враховуючи можливість налаштовувати самому з телефону? Ну і якщо ти натякаєш, на постобслуговування довічне, то думаю, що і ти не морочитимешся... люди то бувають різні, кожен день їм щось не те. А за ціну з...
Akobein
З будь-якою машиною після налаштування нюанси можуть виникнути в процесі експлуатації, то що хтось ллє дешевше повинен повністю брати на себе клопіт і діагностику, тут мені все одно до мене притягнуть
ValMog
Звідки (хибна) інформація що xHP 150 коштує?
ValMog
А скільки? Ще дешевше? Друг отримав дилерську ціну і сказав 150 $, а всі у нас рядять по 200 $
VarjagIII
під капотом температура впала?
Alik-drift
а як я це зрозумію? вихлоп точно гарячіший ззаду на виході став
D1mon41kk
може помічав як деталі нагріваються?
Alik-drift
за ідеєю повинна знизитися, якщо раніше вихлопу такого гарячого не було, від куди те ж ця температура пішла
Egor1977Kiev
Я б цей мотор взагалі не чіпав
Alik-drift
я і не пропоную його чіпати
K-36
Зрозуміло, що не пропонуєш-ти його чіпаєш
K-36
Чим поганий цей мотор?
K-36
нічим він не поганий. не слухай казки деда-гівноїда
K-36
Млинець, дай людині висловитися) Хочу почути щось новеньке.
K-36
так я таких як заважав з лайном так і буду. мій н20 деяке дизеля вже пережив кокококо