Всім добрий день. Така проблема, їхав було все добре, потім одногоразу загорівся чек, і машина перестала розвивати оберти більше2000. Покопавший у цій проблемі з'ясував що швидше за все це РХХКоли знімаєш фішку машина починає працювати рівно, оберти може ітрохи плавають, але не критично їхати можна. ЕБУ під нього.
Як я правильно зрозумів це РХХ
Подобається
105
REMDOKAR
Всім привіт! Хто небудь володіє де можна купити Моторчик холостого ходу на 4g37? Мій щось розібрав почистив все безглуздя Оригінал космічних грошей стоїть(
AnDreyOdessit
все з дроселем, крім моторчика.
sashafc13
Хотів би подивитися на нього.
AnDreyOdessit
у мене є все крім моторчика
sashafc13
А можете скинути фотографії в личку що саме є.
AnDreyOdessit
моторчик?
sashafc13
Все у зборі... Крім ДПДЗ.
sashafc13
Якщо чесно то навіть туди ще не лазив. Все ніколи. Хочу спочатку знайти сам РХХ, а потім починати робити.
f3s
Помилку рахували з ЕБУ?
sashafc13
Ще ні. А можете підказати чим ви зчитуєте помилки? Яким способом?
f3s
Я брав те що було під рукою - світлодіодну стрічку. Можна одним світлодіодом. Можна стрілочним тестером. У ногах водія є блок запобіжників, за ним є роз'єм ЕБУ. До нього конектиш плюс і мінус і за алгоритмом довгих і коротких сигналів читаєш посиланн...
sashafc13
Дякую за допомогу. Будуть запитання запитати.
sashafc13
Ще одне питання, а сам РХХ можна перевірити подавши на нього харчування? І скільки на нього йде вольт?
f3s
Можна. На рхх має бути 0,9 вольта при прогрітому двигуні. Але те що ти обвів червоним це датчик положення електродвигуна приводу дросельної заслінки а рхх поруч.
Sonus
Я перевіряв батарейкою типу крона. Найоптимальніше подати на нього 5-9 В. Полярність можна змінювати.
DHariss
Датчик обведений червоним 1000р у мене в наявності. Справний
sashafc13
Дякую, але в Україну дуже дорого відправка
Suslo91
На фото зі знятою фішкою не РХХ а ДПДЗ. Його виставляти за напругою 0,5-0,52 Вольта Але краще знайдіть сервіс мануал і по мануалу зробіть навчання РХХ і калібрування ДПДЗ на ХХ відповідно до інструкцій. без перевірки - марна трата часу. елементарний ...
sashafc13
Значить РХХ це поряд фішка?
Suslo91
Так, фішка на кроковому двигуні регулятора холостого ходу.