Паливні магістралі вже з роками поіржавіли (ще не протікали)вирішив їх поміняти на мідні. Зняв свої і поїхав з ними наавторинок за новими. Штуцера і запресували на кінцях. Приїхав домашини і поставив назад але вже нові трубки. Також замінив коректорправої фари, який як з'ясувалося позавчора перестав працювати. Прозаміну коректора є хороший звіт на драйві.
Подобається
35
Andruha04
хомути та шланги на нові трубки)))
Yura4x4
Так.А у тебе як металеві трубки прикріплені до пластмасових?))
S-kulish
Посилання на хороший звіт по коректору можна?)
Yura4x4
) пропиши в гугле. По заміні немає нічого складного. Свій повертаєш за годинниковою стрілкою на 90 * і виймаєш. провертаєш проти вартовий (фіксуєш), вставляєш фішку і все.
Dima2105S
Оп-на, актуальна тема! Що за чим? (я з приводу трубок)
Yura4x4
За всі трубки+штуцера дав десь 40$