Запчастини на фото:LR009664 -
Поміняв всю ходівку, амортизатори по колу поставив Каюбу, верхніопори skf (передні) ну а гумки та задні опори оригінал… Післязаміни проїхав пару тис. - ну тепер як має бути, а ось наамортизаторах даремно заощадив-жорсткі.Кому як, а мені неподобається.В основному то їжджу за напрямками... Ну і ціна всьогозадоволення близько 700$.Запчастини на фото :3194302, 3194202Запчасти на фото:3150201, 1305329
Подобається
20
ElenaML
а сенс все це міняти? * що все бринчало?
0dUa
Амортизатори жорсткішими стали, а розгойдування зменшилося на швидкості більше 100км або на нерівностях? Мені ось навпаки оригінали здаються м'якими, розгойдує, особливо після 100км.
Uryetz
Що саме не подобається?