Всім привіт. Допоможіть. Пробіг 120, настав час мінятисайлентблоки, втулки і на підйомнику виявили, що торба внутрішньомупильовику півосі. Пильовики в магазині були, не оригінал, але як їхміняти майстер не знає. Хто стикався?
Подобається
75
Saniy9
Змінив?
hlus1
Напівось вилазить з роздатки разом з якоюсь обоймою або здається зовнішньою втулкою ... напевно їхати на сервіс
gorgeorg
Шрус тільки не закладай у привід, він уб'є трипойд
7vatakat7
? Не знав. Дякую
7vatakat7
avtomasla43.ru/product/11156/
Polimriol
Знімається цілком. Якщо пильовик рідний у нього замість хомута цільне кільце розпилюється ножівкою, трипойд на валу тримається стопорм.
vladislavp7
Ок. Спасибі, вранці пробуватимемо.
SkodaSkoda
Правий
SGavrishuk
Лівий або правий
fro22
пильник шруса GKN 305638 1 к-т. або LOEBRO 305638, я брав останній хомути йдуть в комплекті мастило тільки шрус а для внутрішнього потрібне трипойдне мастило. Змінюється без проблем.
vasi66a
Дякую, я теж Loebro взяв, але як його зняти?
vasi66a
Напівось всю знімати? І як?
vasi66a
Якщо ліва, то висмикуванням піддягається склянка і вискакує, якщо правий то відкручується кронштейн на двох болтах і руками витягується з роздатки
vasi66a
Якщо машина 2013р.в., то внутрішній шрус повинен бути кульковий, а не трипоїд, начебто як.