Погода у нас ще та, то сніг валить, то відлига, і все в один день.Вчора незамерзайка закінчилася, сьогодні купила каністру.Відкривала кришку, ця погана дівчинка вистрибнула з рук ізакотилася на захист двигуна.Добре що на роботі знайшовся майжеметровий шматок дроту, дістала.У Пижику у підкапотці місця щеменше, ніж у Калині, у пень ГБО.Розстроїв витрату бензину, трохи досуботи перетерплю, поміняю датчики та свічки.У моєму улюбленомуавтомагу потрібних свічок не виявилося, значить у п'ятницю з ранкузлітаю на авторинок, там мають бути.
Подобається
5