Власне давно збирався їх купити і нарешті зібрався :)
Приїхали в несподівано цивілізованій упаковці.
>
Якби ще митниця після пошуку наркотиків їх нормально запакувала —взагалі добре було б, а так — кілька мікродрапин відтранспортування залишилося. ДУЖЕ НЕ ЗАДОВОЛЕНИЙ Ручна вибіркабічних кілець явно робиться "на око" без шаблону.
.
Висновки:Не рекомендую купувати — краще зняти приладку, самому всепроміряти і замовити у нас. >
Подобається
80
Happytaras
у нас на фіпме токар зшбс є )), ще у нас є, як ми їх називає бляхар. може вони мені з нержавіючої сталі товстої на своєму лазерному верстаті виріжуть. і буде як хром ))
Flyk
ну, тоді знімайте приладку, виймайте рамку та штангель на допомогу )
judoboy123
)) ок .спс
StelsYuPon
привіт! бачу історія з кільцями давно була)). не зняв ще їх? ) Норм виглядають в живу? думка почути. того, хто більше року на них дивиться)). їх?
Flyk
Ставити - варто однозначно. Можна і клеїти, але не потрібно - вони після установки легко опресовуються в отвори накладки - просто підгинається кромка - інструкція як і чого - додається до ним - див. фото вище. Якість - це мені так пощастило з конкрет...
Amone1
По очах при попаданні сонця не б'є? Чи я одна така - трохи хрому і засліплення?
Flyk
Настільки, щоб я помічав або, боронь Бог, заважало - ні
7Oleg
Щасливець )…А то бачила на е-беї кільця в отвори пічки, таке інше на понтах…А як уявила собі їхній блиск у сонячний день…одумалася)
Flyk
Мені здається, Ви трохи утрируєте - не ТАК вони блищатимуть.
7Oleg
Добре б…)
Maksum86
вітаю))) +1 селика в хром приборкецена за рік змінилася рівно на 5 у.
Flyk
покатався день - начебто і нічого - з вулиці виглядає кльово, а під час їзди вад не видно))))
Getfox
Ось і я так думаю. Потрібно зняти і віддати токарю. При чому, як на мене, в місці зіткнення вони повинні бути з'єднані.
wootyq
виглядають ефектно…скільки задоволення коштує?
Flyk
48 $