Вирішив розібрати і розібратися з-за чого світять тьмяно кнопкипопогріїв.
При знятті верхньої частини кнопки де світлофільтр було виявленоось що…
1
2
Походу перед.Хазяїнові сліпило в очі…вирішив заклеїти.
Або це оригінальна наклейка? Оо.<
Ось так світить без цієї х…
3
3
Подобається
55
PaamooR
там ця платівка-світлофільтр із заводу стоїть
Audi100c4V
До речі. А цифри повинні тьмяніше світиться або так само яскраво як і сам малюнок?
qwertyau2
Блін сходив у машину навіть. За два роки володіння Соткою та півроком Ескі навіть не звертав уваги на підсвічування кнопок. Або просто мало користувався ними. ХЗ коротше))))))
deniszed
Я чаю над цими клоунами, чого вже не фарбою замазали
Audi100c4V
Можна було і почекати.
Intramorph
Ось і дочекався)))
stepan-driver
аххаааха, на своїй глянь))))
SubaruVin
=))
SubaruVin
У сенсі?)))))
SubaruVin
Жарт не пройшов)))