Сьогодні розмова піде про музику 🤔 і так, як магнітолу ми щепівроку тому замінили, настав час динаміків. Відразу скажу, що поакустиці я знаю приблизно нічого" косяк🤙🏻😂 спочатку задумався братимідбас і середньочестотники так як люблю м'який бас але подумав щоне буде чутно високих частот і взяв коаксіальні причому все і 1пара 10-на торпеду, на фото їх немає, але вони такі ж hertz.Покивстановив тільки ці три пари що на фото, можу сказати що звукзначно змінився, але дуже нахопить м'якого баса 😢 докуплю мідбас узадню полицю, там є для них містечко)))) і буду сподіватисящо-небудь змінитися)) чому я брав hertz? моєму місці встановив биТи? Усім удачі та добра?
Подобається
105
Stasaaat
Мої теж були неайс! Пошукав і знайшов майже незаймані! Зараз чекаю заміну в задні двері.
Eska-SK
На мою думку, рідного Comanda з рідною акустикою цілком вистачає!
ZakharCH
Згоден, але мої оригінальні динаміки все в потерть. Тому довелося йти на такий крок)😉
C0ldman
Обріж дроти на їжу і буде тобі сч)))
ZakharCH
На даний момент цілком влаштовують коаксіалки
SergeiXXX
87 мм
vitalik2113
10ки не повинні влізти в торпеду🤔
ZakharCH
У знайомого встали 10 без проблем
SomeOne
Хотів би я на це подивитися!) ну якщо вийшло, то заради Бога!)
ZakharCH
На драйві та 16 у торпеду вкидали, якщо є бажання все можливо
SomeOne
По-перше, я думав мова йде про встановлення без переробок. По-друге, не бачив жодної людини, яка б встановила 16 динаміки в торпеду на мерседесі!
ZakharCH
Я сказав легко а не без переробок, по-друге на драйві дуже багато інформації по установці динаміків у торпеду від 8 до 16 см
SomeOne
Ти сказав без проблем, це означає взяв і поставив за посиланням, яке ти скинув жодного разу не 16 динаміки.
ZakharCH
🤦🏻♂️ У кожного своє поняття без проблем, якщо руки з правильного місця. Для когось і запаску замість колеса поставити проблемно. Якщо Ти з таких то сміття. Наступного разу напишу який трудомісткий процес встановити 10см динаміки в торпеду )))
SomeOne
Буду чекати!) Ти хочеш все це від ГУ підключити?
ZakharCH
Ти напевно не повіриш, але вже підключив, крім динаміків у торпеду. Цим займуся трохи пізніше.
SomeOne
Ти завжди такий зухвалий або тільки в інтернеті? Я тобі абсолютно нормально все писав, ти все в багнети сприймаєш! Прикро через те, що ступив з покупкою? Тут багато людей, які робили помилки і могли б застерегти тебе! Я сам у тому числі наробив помил...
ZakharCH
Хахаха)) давай я скажу що тільки в інтернеті))Я норм все сприймаю, написав в опис відразу що в акустиці 0, щоб хейтери не вчили жити) вчуся на своїх помилках, Завжди так, знаю що затупив але що тепер Впринципі навіть зараз я звуком задоволений на 50%...
SomeOne
З приводу твого сприйняття я вже все зрозумів. У принципі 50% теж все ясно!)) Вже не задоволений. Ну не хрипить і добре. З родиною ж їздиш, ну все зрозуміло. самотності їздять))) ти одного зрозуміти не можеш, що ти так ГУ вб'єш! Ти ж по-любому все пі...