Нарешті збулася мрія…
Обдумані, прикуплені та встановлені ось такі дві сітки
Подобається
20
Slavske
о так, я теж зацінив зручність користування сіткою, коли на кожному повороті твої пляшечки-баночки не розкочуються по всій окрузі )
pirate-76
Дякую! Сам не натішуся ...
Silver1769
нові няшечки))))) супер