/**/
Доброго часу доби…
У цьому блозі хочу розповісти…як учора у мене спав привід двірників+ ще в люту снігову бурю… Вийшов з роботи, прогрів машину...від'їжджаю...Вмикаю двірники, щоб трохи протерти лобове вікно відзапотівання...Два рази протерло...На третій раз двірники зупинилисяпосеред скла...Опа -чки, попандос…включив ще раз, немає трут…
І тут у мене почалася паніка) ) )…аааа…паніка не реальна) ) )
Але на допомогу прийшов мій друг (надалі він Брудний Гаррі)якому я зателефонував і він з радістю надав свій мЕгО-гараж))) дляусунення поломки…
<і ось я приїхав до Грязного Гаррі… Розкажу трохи про ГрязногоГаррі. ) ) коли йому нудно, він завжди щось творити, так би мовитиВеликий творець прекрасного) ) ) в його голові з кожною секундоюзароджуються геніальні ідеї. ) ) )
Як Ви думаєте, що це…так…так…цілком вірно, це гаражний талісман абояк каже сам Брудний Гаррі, це його гаражний-будинковий) ) )
Поки, Брудний Гаррі закінчував своє творіння ... Він видав менічергову щітку і я приступив до розкопок "блондиночки")
руки в штани) ) ) добре що хоч руки не гаки) ) )
так, так…і з таким лобовим склом я їхав) ) ) відчував себе сліпим)) )
Після ретельної обробки під назвою "аНТИ-СНІГ", Брудний Гаррідозволив мені загнати "блондиночку" у свій мЕгО-гараж)))) а гаражнасправді - мЕгО
…і закипіла робота… викрутка, ключі і творчі мізки Грязного Гаррі, все стало в нагоді)))
Останні штрихи роботи Грязного Гаррі. Вердикт такий:привід трапеціїприкріпили двома пластикатовими хомутами (на час), тому що шарнірна приводі розбився за такий довгий час своєї роботи… Потрібнокупувати нову трапецію…а вона виявляється коштує нормальнихгрошей…
Як співається у пісні "не треба засмучуватися, все життя попереду —сподівайся і чекай", так і я сподіватимусь і чекатиму, що черезмісяць поміняю всю трапецію в зборі.
Брудний Гаррі закінчує роботу, він хотів залишитися за кадром) ))
А чому Брудний Гаррі, а тому що він слизький і мерзенний тип, зтакими краще не зв'язуватися ) ) )
<PS
Подобається
105
yur412
Яка вартість нової трапеції?
Delp88
3000грн
Bodya90
Я зняв трапецію і просвердлив наскрізь кульку-стягнув болтом - вічна конструкціяЧитати тут ffclub.ru/forum/index.php…=%D2%D0%C0%CF%C5%D6%C8%DF
Delp88
Дякую…) подивлюся…напевно так і зроблю)
extreme206
Гараж шалений) я теж собі такий зробити хочу) ось руки недоходять! А блондиночка погладшати!
Delp88
Та гараж кльовий)а ось Блондиночка буде скоро відремонтована, а саме трапеція) ) )
zsmaster
Удачі вам!-)
Delp88
Спасибі)
EugeneGrebenyk
не треба купувати нову трапецію) купи ремкоплект від 9-10 для трапеції там точно такі ж як у фокусі і встав їх. у тебе просто стерлися пластикові шарніри.
Delp88
Мені другий варіант запропонував мій товариш-кулібін ... точно з 9 і 10 підходить?
professor-ua
агу . пошукай тему на форумі фокусоводів. у мене у самого отака ж фігня була/) я просто місцями перекинув туг цю. але це тимчасово рішення. але ці ремкоплекти фіг знайдеш. )
Delp88
поки все на хомутах тримається ... ти правий, там шарнір розбився ...
Delp88
Дякую, пошукаю ...
professor-ua
болти теж нормальний варіант)
Delp88
просто болти? друг говорив, що потрібно маленькі підшипники вставляти ...
professor-ua
пфф ну ет кнеш ідеально але оч заморочено . я думаю простий болт і дві шайби.там же в одній площині зсув йде. піде кулька там не обов'язковий.
Delp88
Чесно скажу, зробити я все зможу) а ось якою площиною шарніри я не шарю)
professor-ua
ну вони тупо по колу там бігають, спали там трапеція як то згинається.не знаю як пояснити))