Усім привіт. Відразу до справи :останнім часом кілька разівдоводилося копатися в багажнику плюсу ввечері. І зрозумів я, щоштатного світла не вистачає . Лампочкою Вирішив покращити і зробитиплафон на надній полиці За допомогою знайомого майстра на всі рукибуло прокачано підсвічування багажника Купив:- метр лід стрічки; -метровий плафон під стрічку;
— роз'єм для підключення до живлення;
Вчора все було зроблено.Якщо полицю потрібно прибрати, топідсвічування легко вимикається з розетки.Сегодня до речі довелося, оскільки возив зимову гуму на шиномонтаж для Фотоввечері ще кину.Але повірте, в багажнику тепер можна порахувати скільки ніг білясороконіжки, не те щоб знайти потрібну дрібницю. Світить добре, чого і вам бажаю. Удачі!
— роз'єм для підключення до живлення;
Вчора все було зроблено.Якщо полицю потрібно прибрати, топідсвічування легко вимикається з розетки.Сегодня до речі довелося, оскільки возив зимову гуму на шиномонтаж для Фотоввечері ще кину.Але повірте, в багажнику тепер можна порахувати скільки ніг білясороконіжки, не те щоб знайти потрібну дрібницю. Світить добре, чого і вам бажаю. Удачі!
Подобається
35
jackblues
Цікаво ВСË! Ваш варіант найспритніший на мій погляд
Anastasiia520d
Доброго дня Віталію — будь ласка поділіться подробицями... Дуже цікавить як ви під'єднували до лампи освітлення... Які перехідники були використані... Чи видає помилку? Заздалегідь вдячний. З Повагою!
DreamCarDriver
Здрастуйте! Як я писав у попередньому коментарі - підсвічування підключене дуже просто - паралельно штатному плафону в багажнику. Ніяких перехідників і помилок. Просто світить діодна стрічка. Головне закріпити плафон на полиці і поставити роз'єм. Дуж...
DreamCarDriver
Стрічка запаралелена зі штатним плафоном підсвічування багажника, так що світло вмикається саме після відкриття багажника
sasha1003
а як включається?
LitvinOK
Мавзолей…