Набридло гриміти шипами по асфальту, на вулиці весна і з кожнимднем все тепліше.
Та і Cooper трохи ширше і вище, що за нинішньої відсутностіасфальту краще.
Nokian Nordman 7 SUV відкотив 3 сезон, шипи всі цілі, пішла першазимова цифра зносу.Шинами задоволений на всі 100%< br>
Подобається
35
Vikki7
Так, буває по всякому, та й від нашої поведінки багато залежить. Зима вона така.
SergFedorenko
А у нас -32 сьогодні. На літню рано переходити.
Firewool
У нас асфальт чистий і навіть якщо буде мінус то вночі. Всесезону достатньо.
Hodakov
А я цього року всю зиму на всесезонні Тою відкаталася. Так вийшло))
Firewool
Мені одна поїздка на втомлену зиму стала в 750-800 $ 😭 у січні 19