Особливо те й писати нічого, продовжуємо… а точніше закінчили))
А от відео вночі, точніше в гаражі без світла/p>
Подобається
105
Shunia
Привіт. А як досяг чорного кольору екранчика? Знаю, що просто перевертають плівочку на ньому. Але все одно її засвічує підсвічуванням. А у тебе прямий чорнота)))
mkovalenko
сама плівка від РК дисплея і знята не згори а знизу
Shunia
Якщо я правильно зрозумів, то зазвичай знімають її і перевертають. А тут з іншого боку скло клеїти?
Aleks-avt
Червоні зони у підсвічуванні не беруть участі?
mkovalenko
беруть участь
Aleks-avt
Тоді якось слабко. Взагалі задум непоганий, але функціонал шкали не дуже.
Volyn-passat
Я так зрозумів що робилося на базовій приладці! Колір міняти не хотів? Ціна шкал (писав автору відповіді немає)!
mkovalenko
так перероблялося з базової, сам колір міняти невелено)) робив на замовлення, шкали тоді обійшлися в 200 грн з пересиланням, зараз дорожче через курс долара
SpeedStreet
розчаровано!
DED1554
супер!
Velogon1997
лепота
kolotusha5
Не зовсім рівномірно підсвічено. Шкали нудні, на любителя. В цілому гармонійно виглядає. З кнопками дуже звичайно)
mkovalenko
для того і існують індивідуальні замовлення, а про нерівномірність і так зрозуміло, що матеріал НЕ світлорозсіювальний
kzouk
Круто, скільки за таку роботу візьмеш?
mkovalenko
набирай, поговоримо…
dmutrom
Охоронена робота!
mkovalenko
дякую))
Zapatriot
симпатичні шкали, кнопочки теж відмінно вийшли!
mkovalenko
Спасібки))