Всім привіт!
Довго не розписуватиму че та як робити, але поясню суть, і як вийтиз цієї ситуації не змінюючи блоку, і кататися собі довгі роки.< Купив я означає собі машинку, вирішив відразу її всю перебратиповністю, і так само зіткнувся з такою ситуацією як тріщина вмасленому каналі (болячка цих моторів) Відразу ж почав шукати новийблок, шукати мотор і т.Д. Д, але розуміючи, що така ж ситуація можебути з іншим мотором рано чи пізно — мене вбивала, і доходиласправа до того, щоб взагалі продати машину.Їздив по різнихконторах, де варять блоки, заряджали дуже великі ціни, іздебільшого все відмовляли, тому що у мого батька своя майстерня, він довго думав над вирішенням цієї проблеми, і його відвідалагеніальна думка про яку я не шкодую ні краплі!
У чому власне суть.1. Знімаємо моторчик з ластівки 2. Дивимося, ірадіємо яка у нас тріщина, і ще більше радіємо якщо їх кілька. Умоєму випадку було їх дві.
3. Далі показую вам наочний план вирішення проблеми. Червонастрілка, це у нас йде по ній масло, воно потрапляє по центрувідразу в головку, ми перекриваємо канал по якому масло потраплялов голову (зробили різьблення мечем, і закрутили туди болта, намазаним чимось на довгі роки). І далі жовта смуга (саморобнийканал, яким йтиме масло в голову). Виходить масло не йде вгору, айде далі каналом до датчика масла, а далі відбувається наступне.Власне водяні сорочки, і масляний канал. Вкрутили, підварили трохипро всяк випадок, спилили, і шліфанули. Робимо наш саморобнийканальчик, яким буде йти масло з блоку в голову. Цей канальчик —теж заглушаємо. Вкрутити ще датчик олії. Так само не забуваємо прошайби. Ну і кінцева тема у нас виходить ось така. Робимо дірочкуміні в клапанній, І відмінно все працює. У клапанній кришцізвичайний хороший герметик (який тримає температуру і мінусовутемпературу і плюсову). Вгорі (у голові, який зміцнює трубку, новиймасляний канал) він подовжений, в ньому зроблено отвір, через цейотвір масло потрапляє далі по розподільчому валу. Обов'язковопотрібні хороші шайби для прикручування. Багато думали ірозмірковували так само, а скільки потрібно дюймів щоб була трубка, 2, 3, 5, краще швидше за все більше що була, воно все одно все порозподільчому валу піде стік стрибок йому треба, а якщо будезанадто мало - то може бути голодування. Ми взяли толі 5, толі7.
Коли робили перший запуск, клапанну кришку не одягали, спочаткуподивилися як піде масло, все було чудово!
Проїхав уже 10.000км, масло ні краплі не взяла.Заливали післякапіталу максимум, так і залишився максимум. Так як повністюрозібрали мотор, і зробили вже все ідеально відразу.
З приводу ціни, це по суті нічого не коштувало, крім розхідників, зварювальникові на пиво, олію, антифриз, прокладки. Бо я робив умашині абсолютно все, і коробку розбирав, і всю ходову — точну сумуне назву.
Довго не розписуватиму че та як робити, але поясню суть, і як вийтиз цієї ситуації не змінюючи блоку, і кататися собі довгі роки.< Купив я означає собі машинку, вирішив відразу її всю перебратиповністю, і так само зіткнувся з такою ситуацією як тріщина вмасленому каналі (болячка цих моторів) Відразу ж почав шукати новийблок, шукати мотор і т.Д. Д, але розуміючи, що така ж ситуація можебути з іншим мотором рано чи пізно — мене вбивала, і доходиласправа до того, щоб взагалі продати машину.Їздив по різнихконторах, де варять блоки, заряджали дуже великі ціни, іздебільшого все відмовляли, тому що у мого батька своя майстерня, він довго думав над вирішенням цієї проблеми, і його відвідалагеніальна думка про яку я не шкодую ні краплі!
У чому власне суть.1. Знімаємо моторчик з ластівки 2. Дивимося, ірадіємо яка у нас тріщина, і ще більше радіємо якщо їх кілька. Умоєму випадку було їх дві.
3. Далі показую вам наочний план вирішення проблеми. Червонастрілка, це у нас йде по ній масло, воно потрапляє по центрувідразу в головку, ми перекриваємо канал по якому масло потраплялов голову (зробили різьблення мечем, і закрутили туди болта, намазаним чимось на довгі роки). І далі жовта смуга (саморобнийканал, яким йтиме масло в голову). Виходить масло не йде вгору, айде далі каналом до датчика масла, а далі відбувається наступне.Власне водяні сорочки, і масляний канал. Вкрутили, підварили трохипро всяк випадок, спилили, і шліфанули. Робимо наш саморобнийканальчик, яким буде йти масло з блоку в голову. Цей канальчик —теж заглушаємо. Вкрутити ще датчик олії. Так само не забуваємо прошайби. Ну і кінцева тема у нас виходить ось така. Робимо дірочкуміні в клапанній, І відмінно все працює. У клапанній кришцізвичайний хороший герметик (який тримає температуру і мінусовутемпературу і плюсову). Вгорі (у голові, який зміцнює трубку, новиймасляний канал) він подовжений, в ньому зроблено отвір, через цейотвір масло потрапляє далі по розподільчому валу. Обов'язковопотрібні хороші шайби для прикручування. Багато думали ірозмірковували так само, а скільки потрібно дюймів щоб була трубка, 2, 3, 5, краще швидше за все більше що була, воно все одно все порозподільчому валу піде стік стрибок йому треба, а якщо будезанадто мало - то може бути голодування. Ми взяли толі 5, толі7.
Коли робили перший запуск, клапанну кришку не одягали, спочаткуподивилися як піде масло, все було чудово!
Проїхав уже 10.000км, масло ні краплі не взяла.Заливали післякапіталу максимум, так і залишився максимум. Так як повністюрозібрали мотор, і зробили вже все ідеально відразу.
З приводу ціни, це по суті нічого не коштувало, крім розхідників, зварювальникові на пиво, олію, антифриз, прокладки. Бо я робив умашині абсолютно все, і коробку розбирав, і всю ходову — точну сумуне назву.
Подобається
75
x3Frozen
Стільки отворів виходить у болті?
P0NK0
чесно не згадаю вже, але за логікою так.1 для того, щоб потрапляло масло, а по другому вже стікало по распредвалу.
Maksim1385
Болт який у гбц він там як взагалі 2 отвори в ньому або як від чого він взагалі
a6776
Дякую, а ще одне питання, болт від чого взятий? бо там крок 1.0
Sokolov5537
Добрий день, а від чого трубка?
P0NK0
Добрий. Труба взята перша, яка потрапила під руку і під розміри. Не підкажу від чого саме вона. Потім гріли її, робили форму, яка потрібна і варили під кріплення.
Alifanovich
Здрастуйте! Чи є проблеми з цією системою, чи все працює досі?
P0NK0
Вітаю. Тиск відмінно, голодування немає, антифриз спочатку трохи пішов, долив антифризу і потім більше не йшов, рівень масла теж не йде. Так як все працює гуд і ще буде їздити довго довго. Тому купив гольфу і залишив рено як другу машину для всієї ро...
Emil
відмінний матеріал, реально підхід грунтовний. У двигунів і судзу 4JX1 навіть дроти (товстий пучок) йде під клапанною кришкою і стикується через гумовий ущільнювач схожий на ущільнення плюсового кабелю на стартерах.
SlavikRovno
теж масло попадає в антифриз невідомо звідки. Голову зривали, перевірили — вся рівненька і ціла. Шліфанули мінімум, на нові прокладки і назад. Проблема втратила. Значить у блоці. Видимих тріщин немає. канал подачі олії в блоці, і посадити туди труб...
P0NK0
Можливо і допоможе, але я сумніваюся, тому що температура нагріву і холоду думаю буде давати знати про себе (тим більше не відомо на яку глибину у вас йде тріщина, і яка вона велика). Також дуже довго думали над вирішенням цієї проблеми (Машина стоял...
SlavikRovno
Розкажіть будь ласка як заглушили отвір у клапанній кришці? І детальніше про місце з'єднання вашої трубки з розподільним валом.
P0NK0
У клапанній кришці звичайний хороший герметик (який тримає температуру і мінусову температуру і плюсову). масло потрапляє далі по розподільчому валу. Обов'язково потрібні хороші шайби для прикручування.
NightVesnik
Салом треба помазати)