Ось і настав час міняти черговий редуктор. Цього разу я вирішив неризикувати більше і купив новий 2106 (3.9) замість редуктора 2103(4.1). Тепер не натішуся тиша в салоні. Довше, а динаміказменшилася незначно. Також купив олію тад 17 по 35 грн літр, тахрестовини.
Подобається
10
LutiyTazovod
заварка? чи просто?