Маршрут
Через Через booking.com були зняті апартаменти в населеномупункті Biely Kostol що під Трнавою, неподалік Братислави (ми тамвже знімали в попередню поїздку навесні цього року) 6-ти місцевіапартаменти обійшлися в 93 євро за 2 ночі. Виїхали зі Львова 12жовтня о 7:30 ранку, цього разу ми вирішили їхати до Словаччиничерез Польщу – пропускний пункт Смільниця – Кросценко, черезприблизно 2 години були на кордоні, на якому провели ще приблизногодину та 15 хвилин. У Словаччину.
За традицією десь о 14-15 годині дня пообідали в Попраді (тЦ"Forum", на 3х вийшло 9, 5 євро), після чого рушили до апартаментівдо Biely Kostol. О 6 вечора Зі змін за Словаччиною:підвищилишвидкісний ліміт від Прешова до Попрада до 140 км/год. Прогулянкудо Братислави, де запаркувались у ТЦ "Aupark" (перші 3 годинистоянка безкоштовно), там же й повечеряли. Після вечері перейшлимостом через Дунай і прогулялися вечірньою Братиславою.
Братиславський замок
Братислава
Братислава
Наступний день повністю присвятили Відні. План по Відню бувтакий:Всесвітній музей у Відні, невелика прогулянка з обідом, післячого хотіли відвідати Шернбруннський парк і Віденський зоопарк уньому. Diesel Fuel Save, 1, 254 євро/л) та прикупивши мінімальнувіньєтку для Австрії (10 днів за 9, 2 євро). Для себе у Віднізнайшов гарне підземне паркування (користуюся вже 2-й раз, ціна 2євро за годину, знаходиться прямий в історичній частиніміста:CONTIPARK Tiefgarage Am MuseumsQuartier). Насампередпопрямували до Всесвітнього музею. Квиток коштує 12 євро длядорослого, для дітей безкоштовно (у багатьох музеях Відня для дітейбезкоштовний вхід). Музей не такий розкручений, але дуже цікавий, ми провели там години 2, 5-3. Після відправилися з прогулянкоюмістом до ресторану пообідати (рекомендую недорогий, атмосферний тасмачний Restaurant Lohmann (im Palais Cavriani), Bräunerstraße).Обід вийшов у 48 євро на трьох.
Відень
Відень, Всесвітній музей
Відень, Всесвітній музей
Відень, Всесвітній музей
Відень, Всесвітній музей
Після обіду поїхали до Шернбруннського парку. Трохи покружлявши порайону парку в пошуку паркування (перед парком паркування булозабите), знайшли в 5 хвилинах ходьби напівпорожню за 2, 8євро/годину на території Технологічного інституту (перед паркомкоштує начебто 4 євро за годину).
<
Парк рекомендую до відвідування:великий, види приголомшливі. Трохипрогулявшись парком, попрямували до зоопарку. Квиток для дорослихкоштує 20 євро, для дітей 10 євро. Зоопарк цікавий, з різними "захопленнями" для дітей також варто відвідати. Після зоопаркупродовжили прогулянку парком (зоопарк закривається о 17:30). І вжеіз заходом вирішили повертатися на вечерю до Братислави.
Відень, Шернбрунський парк
Відень, Шернбрунський парк
Відень, Шернбрунський парк
Відень, зоопарк
Відень, зоопарк
Відень, зоопарк
Відень, зоопарк
Відень, зоопарк
Відень, Шернбрунський парк
Відень, Шернбрунський парк
Відень, Шернбрунський парк
На Наступного дня після виселення трохи пройшлися магазинами уТрнаві, після чого поїхали до Тренчіна, відвідати однойменнийзамок. Машину залишили на критій парковці (1 євро/година; навідкритій відразу коштує чомусь 2 євро, а якщо паркуватисяприблизно за 400-500 м від центру, то паркування коштує 50 центів).Замок знаходиться на горі над містом, з якого відкривається чудовийкраєвид. Вартість квитка для дорослого 5, 5 євро, для дитини 3 євро (з англомовним гідом на 2 євро дорожче і більше локацій можнаподивитися). Встигли на останнє відвідування) і пофоткавшитрохи.
На кордон приїхали о 10-й вечора 14 жовтня, поверталися через тойже пропускний пункт. На кордоні провели рівно дві години і додомуповернулися вже о другій годині ночі вівторка. Вночі побачилибезліч диких тварин:4-5 оленів, рись, кабана. Маршрут вийшовпрактично в 1800 км, витрата склала 5, 2 л/100 км (хтось інодізапитував:порівн. Швидкість 71, 3 км/год), віньєтка Словаччини - 10євро, віньєтка Австрії - 9, 2 євро, паркування - 21, 2 євро, страховка Green card - 648 грн, 1 заправка 1449, 86 грн (51, 25 л по28, 29 грн/л на Shell у Львові), 2 заправка 55, 55 євро (44, 3 л по1, 254 євро/л на Shell під Братиславою).
"шернбруннський парк На наступний день після виселення трохипройшлися магазинами в Трнаві, після чого поїхали в Тренчин, відвідати однойменний замок. Машину залишили на критій парковці (1євро/година; на відкритій відразу коштує чомусь 2 євро, а якщопаркуватися приблизно за 400-500 м від центру, то паркування коштує50 центів). Замок знаходиться на горі над містом, з якоговідкривається чудовий краєвид. Вартість квитка для дорослого 5, 5євро, для дитини 3 євро (з англомовним гідом на 2 євро дорожче ібільше локацій можна подивитися). Встигли на останнє відвідування)і пофоткавши трохи.
На кордон приїхали о 10-й вечора 14 жовтня, поверталися через тойже пропускний пункт. На кордоні провели рівно дві години і додомуповернулися вже о другій годині ночі вівторка. Вночі побачилибезліч диких тварин:4-5 оленів, рись, кабана. Маршрут вийшовпрактично в 1800 км, витрата склала 5, 2 л/100 км (хтось інодізапитував:порівн. Швидкість 71, 3 км/год), віньєтка Словаччини - 10євро, віньєтка Австрії - 9, 2 євро, паркування - 21, 2 євро, страховка Green card - 648 грн, 1 заправка 1449, 86 грн (51, 25 л по28, 29 грн/л на Shell у Львові), 2 заправка 55, 55 євро (44, 3 л по1, 254 євро/л на Shell під Братиславою).
"шернбруннський парк На наступний день після виселення трохипройшлися магазинами в Трнаві, після чого поїхали в Тренчин, відвідати однойменний замок. Машину залишили на критій парковці (1євро/година; на відкритій відразу коштує чомусь 2 євро, а якщопаркуватися приблизно за 400-500 м від центру, то паркування коштує50 центів). Замок знаходиться на горі над містом, з якоговідкривається чудовий краєвид. Вартість квитка для дорослого 5, 5євро, для дитини 3 євро (з англомовним гідом на 2 євро дорожче ібільше локацій можна подивитися). Встигли на останнє відвідування)і пофоткавши трохи.
На кордон приїхали о 10-й вечора 14 жовтня, поверталися через тойже пропускний пункт. На кордоні провели рівно дві години і додомуповернулися вже о другій годині ночі вівторка. Вночі побачилибезліч диких тварин:4-5 оленів, рись, кабана. Маршрут вийшовпрактично в 1800 км, витрата склала 5, 2 л/100 км (хтось інодізапитував:порівн. Швидкість 71, 3 км/год), віньєтка Словаччини - 10євро, віньєтка Австрії - 9, 2 євро, паркування - 21, 2 євро, страховка Green card - 648 грн, 1 заправка 1449, 86 грн (51, 25 л по28, 29 грн/л на Shell у Львові), 2 заправка 55, 55 євро (44, 3 л по1, 254 євро/л на Shell під Братиславою).
"
"






Коментарі9
красиво! я якось хотів до Львова через Білорусь проїхати, але відмовили, сказали можуть під укіс пустити з московськими номерами )))
московських раз-два на місяць спостерігаю Львовом 197, 777
Витрата вогонь!
автобани при 130-140 км/год і гори сильно підвищують витрату)) на зворотному шляху скоротили до кордону було в 4,8 л. витрата вийшла у 4,6 л https://megadriver.org/p281219-vidpustka-castina-6-visnovok
Так. На Сценіці 130 - це вже витрата. На дечому, це найсолодша швидкість))
Круто! Які молодці! Є різниця між пальним в якості АЗС Шелл у Львові та Братиславі?
Дякую! На Shell постійно заправляюся, особливої якоїсь відмінності я не відчуваю, що у Львові, що у Словаччині, що у Болгарії.
Це ж звичайне паливо Шелл, не V-Power?
Так, звичайно Пробував дорожче кілька разів, але різниця не дуже велика, щоб переплачувати кілька грн на літрі