Ну от і я дістався цієї процедури
вуголок від Москвича (сточуємо 0, 5 см)
щоб не забути розташування котлів
> захист, мати її
висвірюємо свердлом діаметром 5 мм залишки старого вуглинка, витягуємо стару пружину, тобто те, що від неї залишилося
вкручуємо новий вугілок так щоб пружина при вкручуванні стискалася (проти годинникової стрілки)
<
Сподіваюся тепер не буде перепусток запалювання, хоча я їх невідчував
Подобається
20
Pogany4
Міняй братка кришку вона у тебе пробита. навіть на фото видно по трандистору тріщина!
andreydp
Особисто у мене кілька разів пробивало кришку зовні і іскра лупила в прилеглий шланг, міра думаю тимчасово
SergK1974
в сенсі тимчасова? пропонуєш із-за вугілля, ціна якому 10 грн купувати нову кришку? не бачу логіки