Всім привіт!
Нарешті знайшовся час сюди трохи написати. Як завжди, заїзд доARTEM5555555 був хороший і продуктивний) Зі зробленого:
< br> - закріпив поріг.
- установка сигналізації Convoy-MP-90-LCD дякую рідному BrendMAN4за надання людської ціни на нього)
- установка паркувального радара з датчиками в задній бампер (Falcon 2611-4 Black)
— заміна масла в кпп оригінал
— ремонт бороди центральної консолі
+ замінили ручку бардачка (була тріснута)
З сумного, при заміні шин на зиму, виявлено на задніх 2х літніхгумах лисі та прямо стерті до тканини протектори… Що є натяк нанеправильний розвал та й убиті сайленти, що незабаром ізамінимо.
> Разом, по роботі + купівля олії+ручка бардачка=див.Нижче.
fenkovich
Кста, таку ж сигналку ставили ) Артем радив, мовляв, тобі поставили, все ок.
deTach
Та вже, на диво крута)