Як зазвичай почалося все з того, що машина з USA припливла знапів-комплектом чогось)
У багажнику є килим CarGo але немає пластикових блоків, якіможна поєднувати між собою і тим самим упорядковувати хаосблукаючих речей у порожньому або напівпорожньому багажнику, колимашина рухається.
Так виглядає килим і самі блоки
Зараз ще такий момент, що будуть постійно речі в машині і питаннялітражу та вільного місця важливе, думаю, чи не займатимуть багатомісця ці блоки, коли завантажу всі свої речі.
Відразу як машина приїхала - думав купити але особливої потребине було Зараз, коли валізи на якийсь час залишили багажник, вожупостійно 2 пластикові каністри по 10л і періодично в умовах різкогонабору динаміки (при поворотах особливо), вони з шумом починаютьслемиться там між собою. Так це виглядає у мене зараз. У кого єдосвід? Зручно? Утримає каністри?Буду вдячний за досвід.
Хоча якщо чесно, завтра вже замовлятиму. 2021 року виробництва, подивимося.
Подобається
85
septemberkiev
А сітку не простіше використовувати?
Maxinwild
Вона трохи не так працює. Не так локально. Хоча може я не так раніше її використав.
Sierramen
каністри порожні чи з чимось?
Maxinwild
З бензином, час нині такий.
Panda0311
ти думаєш ця липучка витримає таку велику вагу?Я б клав їх у салон та й все.якщо порожні фіксувати то ременями або сіткою (від шкоди)
Maxinwild
Думаю витримають. Подивимося. Вони у мене повні.
Maxinwild
Кожна своє, мені просто естетично не дуже сітка подобається
Panda0311
та до речі дуже гармонійно виглядає, не заважає, при бажанні можна прибрати або ж на неї прямий складати. 2 каністри з водою (19л) плюс мінус тримає, якщо боків не валити =)
Auduxa80
Ремнів вистачає
Maxinwild
Так так, а які ремені? Спеціальні?
Diablo2000
Парочка аналогічних від шкоди завжди в багажнику лежить. Номер для замовлення 5E58675749B9
Maxinwild
О, виглядають ще мінімалістично начебто
DKAndrey
Прикольна штука, а на що вони кріпляться?
Maxinwild
Внизу цих блоків липучки, які кріпляться на цей спеціальний килимок.
S1990N
...починають слемиться там між собою.😂👍