Коли купував машину вона була частково знешумлена, але вирішилипіти далі. Почав з багажника, на ньому поки що й зупинився, тому щолежить 2 пачки віброізоляції та пачка шумоізоляції, але руки за 2року так і не дійшли, сподіваюся цього літа продовжу.Вибір упав навіброізоляцію STP Gold 2.3 мм, і шумоізоляцію STP Aero. Післянаклейки різниця відразу стала помітна, стало тихіше, принаймні намій погляд. br>
Подобається
10
realmadrid
зроблено звичайно добре, але помоєму у тебе на лівій арці сліди корозії на герметиці ... краще усунути відразу, ніж потім дірка там з'явитися