Мене, як і всіх мучила проблема плаваючих оборотів двигуна при русіПлюс до всього почав збільшуватися витрата палива до 12 л/100 кмзмішаної витрати, двигун постійно трясло, чути стороннє звуки, думав треба робити ремонт головки, прогорів клапан. Було вирішенозробити регулювання клапанів, але перед цим був проведений заміркомпресії, у всіх циліндрах 14 ±0, 5 атм., отже клапана норм, записуємося на регулювання. Форд (1149131), передній сальникколінвала Victor Reinz (081-35551-00) Розкриття показало, щовпускні клапани в нормі 0, 30 (під газ), а випускні затиснуті (цифрине пам'ятаю), кілька хвилин роботи і випуск 0, 38 (під газ)Збираємо і заводимо машину і ВУАЛЯ:мотор працює рівно без трясіння, все тихо. Проїхав уже 400 км. Мотор працює рівно, дуже ставприйомист, обороти не плаваю (накатом), витрата палива впала на2-2, 5 л. Майстер сказав, що цю процедуру треба робити кожних 60-70тис. Км. Всім рекомендую зробити регулювання клапанів. На жальфотографій
ні.
Подобається
40
Jarl-Yaroslav
Мені від плаваючих поки допомогла чистка дросельної) але регулювання теж не завадить зробити
yianch
Ніч собі ціна! Скляночки змінювалися або проточувалися?
mena2008
Сточувались клапани. 2500 грн.- робота, прокладка 300 грн., болт і сальник - 500грн.
yianch
Ну клапана наврятли, скоріше стаканчики! У Кирику робота 1200 грн! А так взагалі потрібна справа!
mena2008
Процес підпилки клапанів бачив, запитав, чому не стаканчики підганяємо, майстер сказав, що вони чимось покриті (розумне слово не запам'ятав) і згодом може луснути (були випадки).
yianch
А голівку не знімали?
mena2008
Ні.