У цьому відео роблю огляд на електронний манометр з датчиком тискумасла.
Цей додатковий вимірювальний прилад потрібен для контролю масла вавтомобілі Опель Віваро 1.9 з дизельним двигуном.
Бо в цих двигунах є нюанс з роботою масляного насоса, а саме привеликому пробігу падає продуктивність, низький тиск масла в системідвигуна.
Також буду перед встановленням на Опель Віваро, вимірювати тискмасла в автомобілі Мазда 3.
Як тільки відео з установкою датчика і також з вимірами будутьготові, всі посилання будуть в описі під відео на Ютубі.
Посилання на для замовлення манометра в описі під відео наЮтубі
Всім дякую!
Подобається
30
SimonRaven
І як? Працює?
GAVELYA
І як? Поставивши вже? Чекаємо відео!)))
VazoDriver
Ще ні, але роблю підготовку до встановлення
TheMengzor
Дуже геморно чи нема години?)
VazoDriver
Є свої особливості. Якщо робити так щоби надежно все було. Найбільша проблема що немає гаража, все на дворі роблю. Вже не літо )