Отже рідна зарядка на 13А, чого трохи обмаль.
Купив синю вилку 32А і до неї розетку SEZ 3232 переносну, кайф
Оригінал, без будь-якої переробки
Радіюсь)
Подобається
10
dragon081
Було 13а, скільки тепер? Автомати на скільки поставили? Чи можна сфотографувати, як все це тепер виглядає?