Пофарбовано, встановлено
Подобається
40
Bananjaa
Зовсім інша справа)))) Краса))
Voleb2
Мені теж подобається! без нього якось каструбатовидився
SomeOne
Так, якийсь недосконалий вигляд. Себе коли поставив, залишся дуже задоволений))
DenissLacetti
спойлер?
Voleb2
)))ну так! Спойлер! що у мене не зрослося з назвою))
SomeOne
а я не допер. дивлюся на крила (арки над колесами)
Voleb2
вже поправив! дякую!