Перший ремонт був дуже давно, була викинута верхня шланга ізамінена на мідну трубку (але з нею також був викинутий ісепаратор, який стояв усередині шланги і це дарма, тому що сталочути"). Насос ГУРА (але дуже тихо і терпимо).
Другий ремонт був не кращим(. Замінено другу шлангу (800 грн).
І тепер весь шланг складається з двох частин.
Впаяно штуцер і поставлено обтискання на шланг
Виконано якісно, місце під датчик тиску
Гідрошланг
210 барелів (думаю вистачить))))
Шланг брався природно не вітчизняний (італія)<
Загалом поставив цю всю конструкцію, прокачав, не тече, але є теперне приємний нюанс. Не реально, тільки замовляти.
PSF-S, а має бути PSF.
(500 грн/літр)
А ось тепер нюанс! гідрак, на місці то б'є в кермо, то не б'єривками хоча працює рейка дуже легко.Замовлятиму те, масло яке помануалу, нехай і дорожче.
Та й шланг теж буду брати новий, все це тимчасове явище, якеобійшлося не п'ять копійок (.
Робіть висновки самі. Японію не обдуриш, якщо зроблено і написанотак, то інакше ні як!
Подобається
55
masuikvova
- шум гідрачу може бути через те, що нерозповсюджений-ривки через погану натяжку ременяпония тут непричому
SaNViTO
Та ні все було як треба, гідрач не знімався. Повітря не було. А шум це 100% що немає сепаратора який давав підпір на гідрач. Думаю дешевше буде замовити новий шланг зі США ніж у нас шукати старий (бу), виколупувати з нього сепаратор і переробляти на ...
Guitarboy
бажання залити ориг жижу, це добре, сам коли ставив 4ws пішло близько 9 банок, 6-7ю банками рясно полив асфальт і підлогу в гаражі))) НО в моєму випадку кожен раз я сподівався що рейка справна, залив і забув тому лив оріг, якщо це тимчасово то можна ...
Sky-UA
epicentrk.ua/shop/zhidkos…telya-stepup-0-325-l.html
ariia1984
100 грн пляшечка, понти. можна змішувати з PSF хондавською.
SaNViTO
Не буду експериментувати). Сьогодні замовлю ту що потрібна), потім відпишуся як заміню.
BumblebeeBald
Ооо це те, що мені надаа
rusturisto91
Думаєш у шлангу справу чи в жижі? Добре працює така рідина. Є в Епіцентрі. мейд ін юесей.
SaNViTO
Чому? Будемо експерименти проводити?))) Хто фінансує?) Думаю в обох і в сепараторі (навіщо він там конкретно стояв багато міркувань). Ця жижа у мене якось відразу підозра викликала, по-моєму вона рідкіша .Насамперед заллю ту що була, якщо не допоможе...