- Автомобілі
- BMW
- 3 series
BMW 3 series BMW 3 series MegaDriverUA
Статистика
Драйвер
Олексій Юрійович, M5proud
BMW 3 series Провокатор BMW 3 series BMW 3 series Эталон для Ниссан-клуба) BMW 5 series ACSchnitzer BMW 5 series Ментовка кумовая:) BMW 5 series Touring Семья - это святое! BMW 7 series Лаборатория дооснащения BMW 7 series Джарвис BMW M5 Для тех, кто не все! BMW M5 сбывшаяся мечта Hyundai Getz Шкатулка Mercedes-Benz A-Class Бутуз
Про автомобіль
Ну ось власне…
М-ку я розбив, їздити нема на чому… одноклубники подсуетили меніколяску, але на ній прикольно кататися по квартирі. За межіквартири вона сама не їздила, тому що не пролазила в ліфт, сцукотаке... Та й на думку світил медицини і на моє стійке переконання, катання на ній — це не завжди, тому треба було шукати щось, на чомуїздити., бо пацан без БМВ - не пацан Бути "не пацаном" западло:)))А тут Льоша Norris повівся на поводу у дружини і вирішив, що новаМазда краще старого БМВ.І ось він побіжно говорить про можливийпродаж.Я знаю цю машину ще по першому власнику в клубі, я дрочил нанеї, коли сам їздив на е30 і я займаю чергу першим на покупкумашини у Льоші)
< /
Купити купив, а їздити ще не можу… ноги не вичавлюють педалі) Нутак поки на ній катається сестра… емае, за її катання я поміняврадіатор, редуктор і мотор грубки :) ЖІНКИ млинець:)
і ось настав час, коли я вирішив — настав час самому починатиексплутувати авто)
але зчеплення, сцуко, як я пам'ятав, не вичавлювався моєюбагатостродальною лівою) домовився на заміну сцепи (заодно там усізмажуть, буде легше). У день заміни виявилося, можу вичавити істаре сцепо… ну та бог з ним, домовилися на заміну, значитьдомовилися. А, так… редуктора там стояв з блоком, купив такий же, але коротше - 3, 91 ... Вона стала не просто розганятися, вона сталапиз ... Вати на всі гроші:)))))
я на ній почав їздити… мама у сльози — як так, ти ж тільки на ногивстав… а потім ми з нею з'їздили до лікарні і вона сказала — їздишкраще, ніж ходиш… катайся))))
Як видно з фото - у неї якийсь обвіс ... Схожий на БМВаеродинамікс. У неї фари хела блек, ксенон.
у неї над мотором розпірка :)) а на моторі - рівний колекторHartge. Управляє мотором чіп Alpina 509. У неї амортизаториБільштайн Б6, гальма циммерман. Усередині теж все непогано - у неїбагато всякої музики, повний БК, електроскла, люк і підігрівисидінь.
Пікантне дзеркальце заднього вигляду зі штурманськимпідсвічуванням:))
Потім я замовив у Німеччині нову М5 е39 в замін розбитої, вдаривкризу і я вирішив, поки машини тільки почали падати в ціні, швиденько її продати)
Я продав її до Одеси за ті ж гроші в лютому 2009, за які купив її вжовтні 2008, а це дуже непогано:))
/>
Продав молодому хлопцю як першу машину, але він добре товаришує зісправжнім поціновувачем е30, Санею baobab з Одеси, так що машинабуде в повному порядку.
Нова М5 затрималася на кордоні і щоб не просити у друзів машини на "поїздити" вирішив купити щось під жопу. Дивився на М5 е34, яка хочі була на ходу, але вимагала серйозного відновлення, мій другвідмовив мене і запропонував купити у нього Хюндай Гетц))) Дешево ісередо) Я купив, про що жодного разу не пошкодував:)))
/>
Про нього далі:)
Підтвердіть відписку
Ви впевнені, що хочете відписатися від цього автомобіля?
Так Ні